Yerli kripto para borsası Fashion Tv Token’i listeleniyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada moda ve ömür stili yayıncılığında öncü olarak kabul edilen Fashion TV, Türkiye kripto para borsaları ortasında büsbütün Türk sermayesi ile kurulması dikkat çeken ICRYPEX ile iş birliği yaparak FTVT Token’ı moda dünyasına kazandırıyor.

Kurulduğu günden bu yana moda ve ömür şekli yayıncılığında birçok rakibine liderlik eden Fashion TV, Türkiye’de ve global çapta gerçekleştirdiği projelerle ekosistemde farklılık yaratan ICRYPEX ile muahede yaparak blockchain teknolojisini moda ile buluşturuyor. Blockchain teknolojisi sanat, müzik, moda alanlarına nüfuz etmeye ve kıymetli ölçüde etkilemeye devam ediyor. Bu alanda farklılık yaratmak isteyen Fashion TV, FTVT Token projesi ile kripto para ünitesinin kültürel ehemmiyetine vurgu yapmayı hedefliyor.

“Moda Dalında farklılık yaratmayı hedefliyoruz”

Moda bölümünde farklılık yaratmayı hedeflediklerini belirten Magician Of Meta Teknoloji Anonim Şirketi CEO’su Tolga Altay, “Bu alanda eşsiz bir ekosistemin var olduğunu biliyoruz. Fashion TV’nin güçlü marka imajını ve istisnai farkındalığını Magician Of Meta Teknoloji Anonim Şirketi olarak ICRYPEX markası ile kripto dünyasında da tesirli hale getirmek istiyoruz. Moda, tarz, hoşluk ve trendlerle ilgilenen herkese hitap edecek olan FTVT Token ile ekosistemimizi yeni eserler ile genişletmek ana maksadımız. Bu cazip ekosistemde kullanıcılar, ödeme aracı olarak da kullanılacak FTVT Token sayesinde sayısız fırsatlar ve ekonomik avantajlardan faydalanma bahtı bulacaklardır” formunda açıklamalarda bulundu.

Fashion TV Küresel İdare Şurası Üyesi ve Fashion Türkiye’nin sahibi Enis Ahmet Onat, Magician Of Meta Teknoloji Anonim Şirketi olarak yürütmüş olduğumuz FTVT Token projesini Türkiye’nin başkan kripto para borsalarından ICRYPEX ile yapıyor olmaktan duyduğu memnunluğu söz etti.

Moda, tarz, hoşluk ve trendlerle ilgilenen herkese hitap eden basılı moda medyasına muadil tek TV olan Fashion TV, başka ağlarda bulunmayan özgün, tarafsız ve bilgilendirici programlar sunarak izleyicilerine hitap etmektedir. Dünyanın önde gelen markaları ile geliştirdiği iş birlikleri yahut yalnızca kendi bünyesinde geliştirdiği eser ve hizmetler ile lüks tüketimin tercih edilen markası haline gelmiştir. Bu ekosistem içinde Fashion TV markalı lüks eserler, otel, kafe ve restoranlar içeren cümbüş, yeme, içme ve konaklama yerleri, beach, alışveriş mağazaları, aksesuar, t-shirt, parfüm, lüks seyahat acentesi, kozmetik, güç içeceği, hoşluk merkezleri, rezidanslar ile bu eserlerin temin edilebileceği e-ticaret platformları ve dünya çapında ses getiren moda defileleri model müsabakaları, Dünya ve Türkiye Fashion TV Hoşluk Müsabakaları, sinema galaları, konserler ve daha birçok çeşitli aktiflikten oluşan geniş bir network ağı bulunmaktadır.

Yaşayan ve üreten bir ekosistemi teknoloji ile bir ortaya getirecek olan FTVT Token, daima dolanımda tutularak ve talep görerek müspet istikamette pahalanma sağlayacağı için birebir vakitte sahiplerinin yüzünü güldüren bir yatırım aracı olacaktır.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Yerli kripto para borsası Fashion Tv Token’i listeleniyor

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!