Yeni online yemek siparişi sitesi hizmete başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışanlar, öğrenciler, hasta olanlar meskende ya da işte yemek yapmaya vakti olmayanlar, herkesin birinci adresi bir online yemek sipariş platformunu ziyaret etmek oluyor. Yemek siparişi konusunda bölüme süratli bir giriş yapan yeni online yemek siparişi Acmiyiz.com hizmet vermeye başladığını duyurdu. Restoran sahipleri mevcuttaki sistemlerden farklı olarak komite ödemeyecek ve ödeme almak için uzun vadeli bekleme sürecine girmeyecek.

Günümüzün dijital satış modellerinin son hız teknolojiye ayak uydurmasıyla birlikte yeni hizmet kolları ortaya çıkmaya devam ediyor. Online yemek siparişi pazarı son 5 yılda global çapta büyürken, Ticaret Bakanlığı’nın datalarına nazaran, Türkiye’de online yemek dalının hacmi 2022’nin birinci yarısında %99 artışla 12,2 milyar liraya ulaştı. Kurulsuz ve süratli geri ödemeli restoran mağazalarının bulunduğu yeni online yemek siparişi sitesi Acmiyiz.com, süratle büyüyen pazara katıldığını duyurdu. Türkiye çapında hizmet vermeyi hedefleyen platform, hem tüketicinin hem de üreticinin inançla alışveriş yapabilmesi için dala yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

“Türkiye’deki e-ticareti dünya standartlarına ulaştırmak istiyoruz”

Bursa merkezli Buhara Küme bünyesinde bulunan birçok farklı işkolundan biri olan online yemek siparişi sitesi Acmiyiz.com’un Genel Koordinatörü Hakan Özaydın, “Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar hissesine ulaşabilmesine katkıda bulunmak istiyoruz. 3 yıllık bir altyapı çalışmasının sonrasında hizmet vermeye hazırız. Özyatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz Acmiyiz.com ile Türkiye içindeki e-ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla esere kolay ve inançlı bir biçimde ulaşmalarını hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

“Uluslararası bir marka olacağız”

Mevcut dijital satış modellerinden farklı olarak restoran sahiplerinden kurul alınmadığının altını çizen Hakan Özaydın, “Acmiyiz.com’da perakende, kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yoluyla yemek satışı yapılabilen geniş kapsamlı bir hizmet çerçevesi sunuyoruz. Ayrıyeten, mağaza sahipleri ödemeler için uzun vade beklemeyecek. Kullanıcılarımızın keyifli ve itimat içinde alışveriş yapabilmesi için son teknolojilerden yararlandığımız gelişmiş bir altyapı kurduk. Yazılım ve donanım açısından en yeni teknolojik altyapıyı kullanıyoruz. E-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratik düzeye getirmeyi misyon edindik. Önümüzdeki yıllar içinde oluşturduğumuz büyüme planı ile bilişim ve ticaret kesiminde memleketler arası bir marka olmayı hedefliyoruz” dedi.

1
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Yeni online yemek siparişi sitesi hizmete başladı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!