Uşak Üniversitesi Tasarım Merkezi ülke çapında hizmet üretmeye devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uşak Üniversitesi (UÜ) Deri Tekstil ve Seramik Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi tüm ülke çapında hizmet üretmeye devam ediyor.

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Deri Tekstil ve Seramik Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Eren Öner ve Seramik Birimi tasarım uzmanları Öğr. Gör. Gülçin Çavdar ve Öğr. Gör Ceyda Sıkı ile birlikte Eskişehir’de yer alan seramik firmalarını ziyaret etti.

Ülkemizin önde gelen seramik firmalarının yöneticileri ve tasarım ekipleriyle yapılan görüşmelerde, ikili işbirliği protokolleri imzalanarak ortak tasarım çalışmaları planlandı. Ziyarette firmanın tasarım birimi ve Ar-Ge merkezi yetkilileri ile ortak çalışma alanları ve gelecekte yapılabilecek faaliyetler değerlendirilerek üniversite sanayi iş birliği çerçevesinde protokol imzalandı.

Yapılan işbirliği sayesinde eğitim, bilimsel teknik iyileştirme gibi faaliyetlerin etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, sonuçlarının bilimsel yöntemlerle araştırılarak çalışma programlarının geliştirilmesi, uygulanması ve yapılacak ortak çalışmaların firma tarafından uluslararası platformlarda tanıtılması amaçlanıyor.

Bu haber (İHA) tarafından otomatik eklenmiştir.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Uşak Üniversitesi Tasarım Merkezi ülke çapında hizmet üretmeye devam ediyor

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!