TanUrla, Yeşil Güç Sistemiyle Tabiatla İç İçe

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Sandviç Kralı

Tanyer Yapı’nın Urla Bademler’de yaşama geçirdiği TanUrla, sürdürülebilir yeşil güç konseptiyle tabiata saygılı ve etrafıyla bütünleşen bir hayat imkanı sunacak.

Tanyer Yapı İdare Heyeti Lideri Münir Tanyer, çağdaş, çevreci, tabiat ve insan odaklı bir konut projesini yaşama geçireceklerini belirterek, proje içerisinde güneş gücünden yararlanılacak bir sistem kurulacağını belirtti.

TanUrla’nın sunduğu imkanlarla bölgeye bedel katacağını da vurgulayan Tanyer: “ Dünyanın bize sunduğu kaynakları en gerçek formda kullanmak zorundayız. Zira bu ülke bize emanet, bizler de çocuklarımıza bırakacağız. Bu nedenle doğayı korumak ismine atık bırakmayan,

sürdürülebilir güneş gücü sistemlerini projemize entegre edeceğiz. Ayrıyeten, kıymeti giderek daha çok anlaşılan elektrikli araçlar için AC ve DC süratli şarj istasyonları da bulunacak” diye konuştu.

Yeni Bir Çekim Merkezi Olacak

Projenin pozisyonu ve donatılarıyla hem yurt içi hem de yurt dışından yatırımcıların ilgisini gördüğüne dikkat çeken Münir Tanyer şu bilgileri verdi: “Yaşam devam ettikçe insanların konut muhtaçlığı da sürecek. Bu nedenle insanların konforu için tabiatla iç içe ömür konseptiyle hareket ediyoruz. Mimar Nevzat Sayın’ın projenin başında belirlediği prensiplerden ve dizaynlardan taviz vermiyoruz. Binaların iç dizaynlarında da tıpkı itinası gösteriyoruz. Tanıtım ofisimizde konuklarımızı ağırlıyoruz. Tan Urla, yarımadaya açılan bir kapı üzerinde ve bölge gelişime çok açık. Seferihisar, Sığacık Körfezi, Azmak Koyu, Çeşme ve Kuşadası aksına da çok yakınız. Proje 20 bin metrekarelik ticari alana sahip. Tan Urla’nın tüm bölgeye paha katacağı ve çekim merkezi olacağı kanaatindeyiz”

Münir Tanyer

Sosyal Alanlarıyla Dikkat Çekiyor

TanUrla’nın bölge geneline de hitap edeceğini kaydeden Münir Tanyer, “Sosyal etkinlikler, toplantı ve şovların yapılabilmesi için bir köy meydanı oluşturduk. Çeşitli gereksinimleri karşılanması için sıhhat merkezi, eczane, el sanatları, terzi, kreş ve petshop üzere dükkanlar da olacak. Yeşil alan ve hobi bahçelerine de özel kıymet verdik. Tan Urla’da artık Sağlıklı ömür imkanlarının yanısıra bir sıhhat merkezi de bulunacak. Hoşluk ve spor merkezi ön planda olacak. Urla’nın sahip olduğu gastronomi kültürünü ve lokal lezzetlerini yansıtan şef restoranlarımızla da konuklarımızı ağırlayacağız. Proje bünyesinde otel ve konaklama imkanı da sunacağız. Proje bünyesindeki farklı alanlarda, Türk sanat müziği ve başka şekillerde müzik dinletileri ve konserlerle renkli etkinliklere de imza atmak istiyoruz. TanUrla sakinlerinin son derece konforlu ve sağlıklı bir hayat sürmeleri için çalışıyoruz”

Hem İzmir’e hem de Urla’ya kıymetli bir ömür alanı daha kazandırmanın memnunluğunu yaşadıklarını vurgulayan Tanyer, TanUrla projesini 36 ay sonra ticari alanları ve toplumsal donatılarıyla birlikte teslim edeceklerini kelamlarına ekledi. (BSHA)

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
TanUrla, Yeşil Güç Sistemiyle Tabiatla İç İçe
Adıyaman Çiğköftecisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!