Manisa Büyükşehir Belediyesi ’İklim Değişikliği Çalıştayı’na katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Muğla, İklim Değişikliğini Konuşuyor’ çalıştayına katıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, ‘Muğla, İklim Değişikliğini Konuşuyor’ çalıştayı yapıldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Salonu’nda yapılan çalıştaya Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Adem Gökçe, Çevre Mühendisi Efnan Bacı, Çevre Mühendisi Berkay Ölmez, Jeoloji Mühendisi A. Beril Günay ve Biyolog Hilal Kutluyer katıldı. Çalıştayın açılışında konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, “Bu kez sadece Muğla değil, dünyanın gündeminde olan bir konu ile ilgili birlikteyiz. Bulunduğumuz coğrafyada bu konuda almamız gereken tedbirleri konuşacağız. Dünyanın gidişatına baktığımızda bizim konuştuklarımız maalesef küçük kalabiliyor. Dünyanın bir an önce birliğe, beraberliğe geçmesi gerekiyor. Türkiye için de aynı. Ortak akılla yeni yol haritası çizmemiz gerekiyor” dedi.

İklim değişikliğinin etkilerinin bilimsel yönden ele alındığı çalıştayda, alanında uzman konuşmacılar değişimin orman yangınları, turizm, kent ve toplum üzerindeki etkilerini tartıştı.

Bu haber (İHA) tarafından otomatik eklenmiştir.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Manisa Büyükşehir Belediyesi ’İklim Değişikliği Çalıştayı’na katıldı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!