Lüksün Oscar mükafatları sahiplerini buldu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel turizmin yükselen yıldızı İstanbul, “lüksün Oscar’ı” olarak isimlendirilen “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards”un ödül merasimine mesken sahipliği yaptı. 19 Kasım’daki aktiflikte, konaklama ve lüks dalının öncüleri 50 mükafatla taçlandırıldı.

Küresel turizmde pandemi öncesindeki popülerliğine kavuşan Türkiye’nin turizm ve lüks başşehri pozisyonundaki İstanbul, konaklama ve lüks kesiminin öncülerini ödüllendiren bir merasime mesken sahipliği yaptı. Konaklama dalının en özel aktiflikleri ortasında yer alan ve “lüksün Oscar’ı” olarak isimlendirilen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards (SSLHLA) için 19 Kasım’da Lazzoni Hotel’de ödül merasimi gerçekleştirildi. Bu yıl onuncu defa dağıtılan mükafatlar kapsamında; ortalarında Avusturya, Birleşik Krallık, Brezilya, Dubai, Fiji, Macaristan, Maldivler, Nijerya, Suudi Arabistan, Türkiye, Umman ve Yunanistan’ın bulunduğu pek çok ülke 50 mükafatı paylaştı.

Aynı vakitte heyet üyesi olan Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleştirilen merasimde, lüksü temsil eden oteller, destinasyonlar ve lüks hayat üslubuna dair eserler ödüllerle taçlandırıldı. SSLHLA merasimine katılan kıymetli konuklar ortasında Pir Hazza Al Saadi, Transnational Corporation plc Lideri Owen Omogiafo, Diplomatlar İş Kulübü Lideri Dr. Mansour Malik ve Prens Massimiliano della Torre e Tasso da vardı. Gala yemeği sırasında sahne alan Gürcü müzikçi Nutsa Buzaladze, heyecan verici bir performans sergiledi.

Türkiye’ye “En Güzel Turizm Destinasyonu” ödülü

Türkiye, merasime katılanların ağır alkışlarıyla “En Âlâ Turizm Destinasyonu” mükafatını alarak birinci oldu. “En Güzel Lüks İş Oteli” seçilen Conrad İstanbul ve “En Düzgün Lüks Butik Hayat Biçimi Oteli” mükafatını alan Lazzoni Hotel ve “Misafirperverliğin Simgesi” mükafatına layık görülen Pera Palas da İstanbul’un yedi yıldızlıları ortasına katıldı.

Vamed Vitality World, Vivamayr, Kurotel ve Dünya İyilik Günü’nün kurucusu olarak “Esenliğin Öncüsü” mükafatını almaya hak kazanan Belgin Aksoy da gecede iyiliğin temsilcileri oldu. Stay Hotels ise Türkiye’deki birinci karbon nötr küme olarak sürdürülebilirliğe olan bağlılıklarıyla takdir edildi. “En Uygun Hayat Stili Kanalı” seçilen Fashion TV ise Avusturya’dan ORF ile birlikte aktifliğin çekimlerini yaptı.

Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tertibinin kurucusu ve lideri Khalil El-Mouelhy, “10. yılımız için İstanbul’u seçerken, çok gerçek bir karar aldığımızdan emindik. İstanbul, hayat usulünü yansıtan inanılmaz ve canlı bir şehir! Türkiye’deki birinci etkinliğimiz için bir Türk markasıyla partner olmak istedik ve Lazzoni Hotel’le çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Burada aldığımız hizmet, Türk misafirperverliğinin en kıymetli temsilcisidir. Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar ve grubuna teşekkür ederim” dedi.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Lüksün Oscar mükafatları sahiplerini buldu!

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!