Jandarma ekipleri kanun dışı avlanan şahıslara göz açtırmıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ve Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Söke-Didim Devlet Avlağı’nda gerçekleştirilen denetim çerçevesinde 3 avcıya çeşitli maddelerden cezai işlem uygulandı.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ve Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri av sezonunda denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Söke-Didim Devlet Avlağı’nda usulsüz ve kaçak avcılığa yönelik yapılan denetimde; M.D., F.B. ve B.Y. isimli şahısların her birine ayrı ayrı, yasaklı günde av yapmaktan 932 TL, avlanması yasak olan hayvanı avlamaktan bin 200 TL ve yasaklı yöntemlerden olan takozsuz tüfek ile avlanmakta bin 400 TL idari para cezası uygulandı. Ayrıca takozsuz tüfeğe ve avlanan hayvanlara el konuldu.

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, ÇEVRE DOĞA VE HAYVANLARI KORUMA TİM KOMUTANLIĞI VE AYDIN DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN SÖKE-DİDİM DEVLET AVLAĞI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN DENETİM ÇERÇEVESİNDE 3 AVCIYA ÇEŞİTLİ MADDELERDEN CEZAİ İŞLEM UYGULANDI. (MURAT UÇKAÇ/AYDIN-İHA) Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ve Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Söke-Didim Devlet Avlağı’nda gerçekleştirilen denetim çerçevesinde 3 avcıya çeşitli maddelerden cezai işlem uygulandı.

1
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Jandarma ekipleri kanun dışı avlanan şahıslara göz açtırmıyor

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!