Health Türkiye !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Sandviç Kralı

Sağlık Bakanlığı sıhhat turizminde atılıma geçti. Bakan Koca, Health Türkiye markası ile Türkiye’yi sıhhat turizmi alanında tepeye çıkartmak istediklerini söyledi.

“Amacımız, Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda, ülkemizi, milletlerarası sıhhat hizmetleri alanında “Health Türkiye” markasıyla tepeye çıkarmaktır” diyen Bakan Koca, “Health Türkiye markamızla, ülkemizin sıhhat turizmi alanında tercih edilmesini sağlayarak bu alanda dünyada merkez ülke pozisyonuna gelmeyi hedefliyoruz. Güçlü kamu ve özel sıhhat tesislerimizle, nitelikli insan gücümüzle, yüksek teknolojik altyapımız ve hizmet kalitemizle sıhhatin global yıldızı olduğumuzu Health Türkiye markası altında tüm dünyaya duyuracağız” diye konuştu. Türkiye’nin sahip olduğu yaygın altyapı, yetişmiş insan kaynağı, bilim ve teknoloji ve üretim gücüne vurgu yapan Bakan Koca, “Bu özelliklerimizi geliştirmekte kararlıyız” dedi. Bakan Koca, teşhis ve tedavi hizmetlerimizi, ilaçtan tıbbi aygıta her alanda kendi sıhhat muhtaçlıklarının karşılanmasının ötesinde global seviyede kelam sahibi olmamızı sağlayacak bir düzeye çıkarmak gayesinde olduklarını söz etti.

“Health Türkiye” markamızla dünyada merkez ülke pozisyonuna gelmeyi hedefliyoruz.

Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, aktiflikte yaptığı konuşmada : “Güçlü kamu ve özel sıhhat tesislerimizle, nitelikli sıhhat insan gücümüzle, yüksek teknolojik altyapımız ve hizmet kalitemizle sıhhatin global yıldızı olduğumuzu Health Türkiye markası altında tüm dünyaya duyuracağız. Health Türkiye markamızla, ülkemizin sıhhat turizmi alanında tercih edilmesini sağlayarak bu alanda dünyada merkez ülke pozisyonuna gelmeyi hedefliyoruz” halinde konuştu. (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı)

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Health Türkiye !
Adıyaman Çiğköftecisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!