Erbaş “Kulüpler Tek Çatı Altında Toplanmalı”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim Gücü Spor Kulübünden Teknik Sorumlu Ferhat Kılıç, Altyapıdan Sorumlu Yönetici Yakup Engil, As Başkan Mehmet Oğuz, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Yakar, Disiplinden Sorumlu Yönetici Erdal Köseoğlu Didim Ticaret Odasının misafiri oldu. Geçtiğimiz ay yapılan Oda seçimi ile güven tazeleyen Oda Yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Kulüp Yönetimi, yaptıkları çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Hilmi Erbaş için hazırlanmış forma hediye etti.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla misafirlerine ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür etti.

Ziyarette Didim’de spor faaliyetleri, sürdürülebilirlik açısından kaynak yönetimi konularında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Hilmi Erbaş, tüm spor branşlarında etkin faaliyet gösterilmesi ve sportif başarı sağlanması için kulüplerin tek çatı altında toplanması fikrini paylaştı. Bu amaçla 2018 yılında spor kulüpleri ile bir araya geldiklerini, yeniden böyle bir toplantı yaparak kulüp yöneticilerini bir araya getirebileceklerini ifade etti.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Erbaş “Kulüpler Tek Çatı Altında Toplanmalı”

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!