Efeler Belediyesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Efeler Belediyesi personeline yönelik hazırlanan ve 2 hafta boyunca devam eden temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri tamamlandı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla düzenlenen eğitimler, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu çerçevesinde Efeler Belediyesi işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları tarafından verildi. Eğitimlerde çalışanlara iş kazaları ve meslek hastalıklarından korumada alınması gereken tedbirlerin önemi vurgulandı. Ayrıca çalışma ortamlarında karşılaşılabilecek tehlikeli durumların ve tehlikeli davranışların yaşanmaması ve iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesinde devlet-işveren ve çalışanların sorumlulukları da anlatıldı. Eğitimlerde iş kazaları, ilk yardım, tehlike ve riskleri önemseyerek gerekli önlemlerin alınması, yangın anında yapılması gerekenler, gürültünün zararları, ağır kaldırma ve yasal mevzuat hakkında çalışanlara bilgi verildi. Eğitimin ardından tüm personele konu ile ilgili sınav yapıldı.

Bu haber (İHA) tarafından otomatik eklenmiştir.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Efeler Belediyesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!