Efeler Belediyesi İzmir’deki İş Sağlığı Ve Güvenliği Sempozyumu’na katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Efeler Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ’Yerel Yönetimlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu’na katıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 3 gün boyunca devam eden Yerel Yönetimlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu Fuar İzmir’de gerçekleşti. Sempozyumda kamu ve yerel yönetimlerde iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları, mevzuat ve standartlar, pratikte yaşanan sorunlar, çözüm önerileri, iyi uygulama örnekleri sunuldu, katılımcılar arasında deneyim ve bilgi alışverişi yapıldı. Yerel yönetimlerde iş güvenliği, çalışan sağlığı çalışmaları gibi temel konuların ayrıntılı olarak ele alındığı sempozyuma, Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü İşyeri Hekimi Dr. Eralp Atay ile Efeler Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü İş Güvenliği Uzmanı Ali Seydi İnan, İş Güvenliği Uzmanı Alp Özboyacı ve İşyeri Hekimi Dr. Hümeyra Durdu katıldı.

Bu haber (İHA) tarafından otomatik eklenmiştir.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Efeler Belediyesi İzmir’deki İş Sağlığı Ve Güvenliği Sempozyumu’na katıldı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!