Didim’de Fotoğraf Sergisi ve İmza Günü Düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim’de bulunan Elif Kanlıoğlu Barış parkının içinde bulunan Umut Kafe’de düzenlenen fotoğraf sergisinde 200 fotoğraf yer aldı.
Sergi sahibi fotoğraf sanatçısı Ali Ekrem Budak “30 gün boyunca günlük 7 saatlik çalışma ile fotoğraf çerçeveleri yaptığını ve fotoğrafları da kendi bastığını söyledi”.
Türkiye’nin dört bir yanından çekilen fotoğraflar ziyaretçiler tarafından oldukça beğeni topladı. Aynı zamanda beğenilen fotoğraflar satın alındı.
Serginin ardından yazar Ali İhsan Gezer Kor yayın evinde yayımlanan “Uygunsuz Adım” adlı kitabının imza günü ve söyleşi gerçekleştirdi.
Kitapdan kısa şekilde bahseden söyleşiyi yöneten Cengiz Nazlı ” Kitap birebir gerçek yaşanmış öyküden alıntılanmıştır. Astsubay olan bir askerin devrimci mücadeleye katılıp ve bu mücadeleyi işçi sınıfının partisinde tüm askeri disiplinine rağmen sürdürmesini anlatıyor” dedi.
Fotoğraf sergisinin 1 hafta boyunca Elif Kanlıoğlu Barış Parkı içinde bulunan Umut Kafe’de süreceği belirtilirken bu süre içerisinde fotoğrafların satın alınabileceği belirtildi.

Haber: İbrahim Norman

2
g_zel
Güzel
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Didim’de Fotoğraf Sergisi ve İmza Günü Düzenlendi

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!