Didim İş Elbiseleri Tüm Ülkeye Ürün Gönderimine Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim iş elbiseleri en yeni makinalarla tekstil piyasasına girdi. Açılışı gerçekleşen üretim hanesi ve showroomuyla Didim’lilerin ve tüm Türkiye’nin hizmetindedir. Kendi imkanlarıyla kurdukları işletme sahipleri Ramazan Apaydın ve ortağı Ercan Kırsoy hiç bir destek almadan tamamen kendi imkanlarıyla kurduklarını belirtti.

Didim iş elbiseleri, iş elbisesi alanında aklına gelebilecek her şeyi yapıyorlar. Tüm özel hastahaneler, oteller, restoranlar, kafeler ve benzeri kurum ve kuruluşlar için, ister tekli ister toplu kıyafet satışı yapıyorlar, kıyafetlerine firmanıza özel logo ve isimler yazıyor. Tüm koruyucu iş kıyafet ve teçhizatlarınıda firmadan temin edebiliyorsunuz. Kıyafet üzerine nakış işleme, dijital baskı vs. gibi bir çok alanda hizmet verdikleri gibi aynı zamanda takım formaları, kaleci eldivenleri, krampon gibi üretimlerde yapmaktadırlar.

Apaydın, “sıfırdan üretim yapacaklarını ve tüm Türkiye’ye ürün göndereceğiz. Bunun yanı sıra firmalara özel dizaynlar yapacağız.” Dedi.

Didim yeni mahalle 825 sokak 16/B adresinde kurulan bu işletme Didim’deki tekstil baskı ve iş elbiseleri üretim açığını ciddi oranda kapatacağını belirten Apaydın, aynı zamanda tüm Türkiye’ye gönderimler sağlayarak bir marka haline geleceklerini söyledi.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Didim İş Elbiseleri Tüm Ülkeye Ürün Gönderimine Başladı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!