Didim Belediyesinin 2023 bütçesi 717 milyon TL olarak kabul edildi

featured
DİDİM BELEDİYESİNİN 2023 BÜTÇESİ 717 MİLYON TL OLARAK KABUL EDİLDİ (HÜSEYİN ÇALIŞKAN/AYDIN-İHA) Didim Belediye Meclisi'nin Ekim ayı olağan Meclis toplantısında yapılan görüşmeler neticesinde 2023 yılı tahmini bütçesi 717 milyon TL olarak kabul edildi.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Sandviç Kralı

Didim Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan Meclis toplantısında yapılan görüşmeler neticesinde 2023 yılı tahmini bütçesi 717 milyon TL olarak kabul edildi.

Didim Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu Belediye Başkanı A. Deniz Atabay başkanlığında gerçekleştirildi. Gündemin ilk maddesinde 2023 yılı mali yılı performans konulu yazısı ele alındı. Gündemde ayrıca 2023 yılı bütçesi de görüşüldü. Bütçeden birimlere ayrılan ödenekler hakkında bilgiler verildi. 2023 bütçesinin denk bütçe olduğu ve 717 milyon TL olduğu bildirildi. Madde Cumhur İttifakının hayır oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi. Gündemin üçüncü maddesinde ise 2023 yılında uygulanacak ücret tarife cetvelleri de görüşülürken, bu madde de Cumhur İttifakının hayır oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi.

AYDIN (İHA)

Tepki Ver | _a_rm_1
0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Didim Belediyesinin 2023 bütçesi 717 milyon TL olarak kabul edildi
Adıyaman Çiğköftecisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!