Didim Belediye meclisinin Kasım ayı ilk toplantısı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan meclis toplantısının ilk oturumunda Belediye şirketi DİBEL’in borçlarının ödenmesi konusunda Başkan Atabay’a yetki verilirken, Berlin Fuarı’na katılım sağlanması konusu oy birliğiyle kabul edildi.

Didim Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan meclis toplantısının ilk oturumu Belediye Başkanı A. Deniz Atabay başkanlığında yapıldı. Gündemin ilk on bir maddesinde yer alan imar komisyonuyla ilgili maddeler oy birliğiyle kabul edildi. Gündemde yer alan Belediyeye ait DİHİZ şirketinin sermaye arttırılması konusu Plan Bütçe komisyonuna havale edildi. Gündemin bir diğer maddesinde ise belediye şirketi DİBEL’in geçmiş dönemki vergi borçlarının tecil ve taksitlendirilmesi için belediyeye ait kayıtlı taşınmazların teminat olarak verilmesi konusunda Başkan Atabay’a yetki istendi. Madde oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin bir diğer maddesinde ise Almanya’daki Uluslararası Berlin Turizm fuarında belediye adına gidecek personel ve diğer giderlerin karşılanması noktasında madde oy birliğiyle kabul edildi.

DİDİM BELEDİYE MECLİSİNİN KASIM AYI İLK TOPLANTISI YAPILDI (HÜSEYİN ÇALIŞKAN/AYDIN-İHA) Didim Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan meclis toplantısının ilk oturumunda Belediye şirketi DİBEL’in borçlarının ödenmesi konusunda Başkan Atabay’a yetki verilirken, Berlin Fuarı’na katılım sağlanması konusu oy birliğiyle kabul edildi.

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Didim Belediye meclisinin Kasım ayı ilk toplantısı yapıldı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!