Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası’nda seçim startını verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Sandviç Kralı

Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp, haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklamada teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirterek Kuşadası’nda seçim startını verdiklerini söyledi. Başkan Alp, “Sıkılmadık el bırakmayacağız. Partimizin eylem planlarını tüm hemşehrilerimize tek tek anlatıyoruz. Dertler varsa Devası da var” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı’nda mahalle temsilcilerinin görevlendirilmesinde son aşamaya gelindiği belirtilirken mahalle temsilcilerinin tamamlanmasının ardından sandık bazında çalışmaların başlayacağı belirtildi. Yapılan son toplantıda yeni görevlendirilen mahalle temsilcilerine yetki belgeleri Başkan Behçet Alp tarafından takdim edildi.

Seçim startını verdiklerini belirten Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behcet Alp, partinin eylem planlarını Kuşadalılar ile paylaşmak için sahaya ineceklerini söyledi. Başkan Alp, yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Ali Babacan’ın öncülüğünde sıkıntılara deva olmak için var gücümüzle, birlik içerisinde çalışıyoruz. Halkımızın sıkıntılarını görüyor ve biliyoruz. Ama hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın” diyerek tüm sıkıntıları çözmeye talip olduklarını söyledi.

‘Sıkılmadık el bırakmayacağız’

Kuşadası’nda hazırlıkları tamamladıklarını, mahalle temsilcilerinin görevlendirilmesinde son aşamaya geldiğini ve sandık bazında çalışma yapmaya başlayacaklarını belirten Başkan Behçet Alp, “Temel hak ve özgürlüklerimiz için, tam bağımsız bir yargı ve adil bir Türkiye için, kısacası tüm sorunların çözümü için Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Teşkilatlanma çalışmalarımızda son aşamaya geldik. Seçim çalışmalarımızı başlatıyoruz. Partimizin eylem planlarını tüm hemşerilerimize tek tek anlatıyoruz” dedi.

Bu haber (İHA) tarafından otomatik eklenmiştir.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası’nda seçim startını verdi
Adıyaman Çiğköftecisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!