Atilla Avlayıcı Didim İyi Parti İlçe Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim İyi Parti İlçe Başkanlığında yapılan basın toplantısında Atilla Avlayıcı Didim İyi Parti İlçe Başkanlığına aday olduğu açıkladı.
Basın açıklamasına kurucu ilçe başkanı sayın Halil Başaran, sonraki ilçe başkanı sayın Ekrem Nuri Büyükpoyraz ve Bülent Görücü’de katıldı.
Partisinin ilk kurucu ilçe başkanı adayları arasında yer aldığını belirten Avlayıcı, sayın Halil Başaran’nın beyin kurucu ilçe başkanı olması ile beraber o zaman ki tüm parti üyeleri ile beraber partisinin büyümesi için çaba sarf ettiklerini söyledi.
Haziran 2018 genel seçimlerinde partimizden Aydın milletvekili aday adaylığı olduğunu, bu sebeple tüm Aydın ilinin genelinde çalışmalarının olduğunu, genel seçimleri takiben yapılan 2019 yerel seçimlerinde partisinin ilçe teşkilatının talebi doğrultusunda partisinden, ilçe belediye başkanlığı adaylığı olduğunu, bu adaylık ittifak yapılması sebebi ile son bulduğunu belirtti.
Parti üyelerinin çalışmalara daha aktif dahil edilmesini sağlamak olduğunu belirten Avlayıcı, bir kesimin değil tüm üyeleri ile güçlendirilmiş bir parti olarak büyüyebilmek adına partisinin Didim İlçe Başkanlığı Seçimlerinde Didim İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyledi.
Avlayıcı “Bizim adımıza söyleyebilirim ki son derece şeffaf ve dürüst bir çalışma süreci geçirilmesi için azami gayreti göstereceğiz. Varsa kırgınlıklar dargınlıklar bunların hepsinin giderilmesi için büyük çaba sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Önemli olan partimizin büyüyerek bu seçim sürecinden geçmesidir. “Dedi.

Haber: İbrahim Norman

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Atilla Avlayıcı Didim İyi Parti İlçe Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!