ActionCOACH Türkiye’nin Kıbrıs’taki partner ofisinin lansmanı 22 Kasım’da yapılacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirketlerin hem yöneticilerinin hem de çalışanlarının verimliliklerini artırmaları ve işletmelerini büyüterek daha üst düzeye taşımaları için dayanak veren ve 80’i aşkın ülkede faaliyet gösteren ABD merkezli KOBİ ve yönetici koçluğu şirketinin Türkiye takımı Kıbrıs’taki partner ofisinin lansmanını 22 Kasım’da gerçekleştireceğini duyurdu. İşletme sahiplerinin işletmelerini çok istikametli değerlendirmeleri için lansman gününde seminer de düzenleyecek olan şirket, iş dünyasının değerli oyuncularını buluşturmaya hazırlanıyor.

İş dünyasının yüksek rekabet ortamında işletmelerin operasyonel süreçlerindeki çevikliği ve verimliliği artırarak rakiplerinden bir adım öne çıkmanın değeri her geçen gün artıyor. Şirketlerin hem yöneticilerinin hem de çalışanlarının verimliliklerini artırmaları ve yeni stratejiler geliştirerek sektörel fırsatları avantaja çevirmeleri için takviye veren ve 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren ABD (Amerika Birleşik Devletleri) merkezli işletme koçluğu şirketi ActionCOACH Türkiye de bu doğrultuda Kıbrıs’taki partner ofisinin lansmanını 22 Kasım’da Kıbrıs Lord’s Palace Otel’de gerçekleştireceğini duyurdu. Şirket, iş dünyasının değerli oyuncularının katılacağı lansmanda ‘Yeni Gelecek, Yeni Siz, Yeni İşletmeniz’ başlıklı seminer de düzenleyecek. Birçok konuşmacının kürsüye çıkacağı seminerde, yönetici ve çalışanların işletmelerine 360 derecelik bir bakış açısıyla yaklaşmalarının yolları anlatılarak yeni iş stratejileri oluşturmalarının gereklilikleri paylaşılacak.

“Kıbrıs’taki kârlı ticari işletmelerin sayısını artırmak istiyoruz”

Lansmana dair yaptığı açıklamada Kıbrıs’ta faaliyet gösteren ticari işletmelerin sayısını artırmak ve Kıbrıs’ın iş dünyası için potansiyel bir yatırım bölgesi olduğunu göstermek istediklerini belirten ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı Ayşegül Coşkuner, “İşletmelerin günün dinamiklerine ahenk sağlamaları, yeni stratejiler geliştirmeleri, iş süreçlerine çok taraflı bir bakış açısı kazandırmaları ve ortaya çıkan fırsatları avantaja çevirmelerini sağlamak konusunda 29 yıla dayanan bilgi ve tecrübemizi Kıbrıs’a taşımanın heyecanını yaşıyoruz. Bu kapsamda Kıbrıs’taki partner ofisimiz için 22 Kasım’da gerçekleştireceğimiz lansmanda iş dünyasının değerli oyuncularını ağırlayacağımız için memnunuz. Kıbrıs’taki işletmelere takviye olmak için sabırsızlanıyoruz. Bunun birinci adımı olarak işletme sahipleri için lansmanda ‘Yeni Gelecek, Yeni Siz, Yeni İşletmeniz’ başlıklı seminer düzenliyoruz” dedi.

29 yıllık tecrübelerini iştirakçilerle paylaşacaklar

Seminerde birçok konuşmacının sahne alacağına dikkat çeken ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı Ayşegül Coşkuner, “Şu ana kadar birçok işletmenin düzgünden harikaya ulaştıkları yolda onlara eşlik ettik ve bu süreçte en az yöneticiler kadar biz de deneyim edindik. Bu yüzden ben de dahil olmak üzere kurucu partnerlerimizden Gülnur Kıymet, Özge Toraman ve Kıbrıs’taki Partnerimiz Meryem Cemaller de seminerde kürsüye çıkarak kanıtlanmış strateji ve tecrübelerimizi konuklarımıza anlatacağız. Şirketlerde takımlar ortası bağlantısı güçlendirmeye, çalışan bağlılığını %300 artırarak memnun çalışanların yer aldığı bir ortam yaratmaya ve yeni stratejilerle fırsatları yarara dönüştürmenin yollarına dair kanılarımızı paylaşacağız” formunda konuştu.

Sektörel fırsatları şirketler için yarara çeviriyorlar

Şirketlerin hem kurum içinde hem de kesimindeki potansiyelleri keşfetmelerini sağladıkları tahlilleri Kıbrıs’taki işletmeler için de ulaşılabilir hale getirmekten memnunluk duyduğunun altını çizen ActionCOACH Kıbrıs Partneri Meryem Cemaller ise bahse dair fikirlerini şu sözlerle paylaştı: “Uzun yıllara dayanan tecrübe ve hizmetlerini küresele taşıyarak iş dünyasının refahını artırma vizyonuna sahip ve sektörel fırsatları herkes için yarara çeviren bir yapının modülü olmak hepimize gurur veriyor. Kıbrıs’taki ofisimiz de faaliyet alanımızı genişlettiğimiz bu sürecin birinci adreslerinden biri olma niteliğini taşıyor. Gayemize giden yolda dünyada 80’den fazla ülke ve Türkiye’de olduğu üzere Kıbrıs’ta da şirketlerle işbirliği yaparak birlikte büyümek istiyoruz. 22 Kasım’daki lansmanımızda işletme sahipleri ile bir ortaya gelerek iş dünyasının daima değişen dinamiklerini ve neler yapabileceğimizi birlikte değerlendireceğiz.”

0
g_zel
Güzel
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
ActionCOACH Türkiye’nin Kıbrıs’taki partner ofisinin lansmanı 22 Kasım’da yapılacak

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin Herşeyden Haberdar Olun!

Giriş Yap

Ege Net Haber - Doğru Habercilik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!